Zaproszenie do udziału w kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week 2023 - Światowy Tydzień Pieniądza

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 marca 2023

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) ma przyjemność zaprosić szkoły na wszystkich etapach edukacyjnych, inne placówki oświatowo-wychowawcze, a także biblioteki publiczne do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza, której organizatorem jest Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju – OECD.

Najbliższa, 11 edycja Kampanii odbędzie się pomiędzy 20 a 26 marca 2023 r. pod hasłem: Plan your money, Plant your future (Zaplanuj swoje finanse i swoją przyszłość). Hasło ma zachęcić młodzież do patrzenia w przyszłość i poszerzenia swojej perspektywy w kwestiach społeczno-środowiskowych przy podejmowaniu decyzji finansowych.

 Warunkiem uczestnictwa w Kampanii jest zaplanowanie i realizacja podczas GMW minimum jednego działania z zakresu edukacji finansowej w dowolnej formie dostosowanej do grupy wiekowej odbiorców. Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa w GMW dla szkół i placówek oświatowych wraz z elektronicznym formularzem zgłoszeniowym[1]) dostępne są na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego[2].

 W ramach propozycji programowej GMW 2023 UKNF przygotował 13 webinariów GMW dla uczniów i nauczycieli:

Rejestracja na webinaria organizowane przez UKNF w ramach projektu edukacyjnego Centrum dla Uczestników Rynku – CEDUR podczas GMW odbywa się  wyłącznie poprzez elektroniczne formularze zgłoszeniowe dostępne przy informacjach szczegółowych nt. poszczególnych wydarzeń. Rejestracja na webinaria nie jest równoznaczna z dokonaniem zgłoszenia udziału w kampanii GMW. 

 [1] https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/formularze?articleId=81096&p_id=18

[2] https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Grafika promująca GMW 2023

    Grafika promująca GMW 2023

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-03-10
Data publikacji:2023-03-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Romańczuk
Liczba odwiedzin:105